KAMADO keramikinė klasikinio dizaino kepsninė 23.5” (XL) - RAUDONA

 • Kodas: SKU#160517124042575941
  620 
  750  Sutaupykite 130 
  pasiūlymas galioja iki 2021-06-30
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  „S E B / Steel Egg BBQ“
 •      Šimtmečius „Kamado“ kepsninės buvo žinomiausios ir populiariausios Japonijoje ir Kinijoje. Šias kepsnines sudarė molio puodas su nuimamu kupoliniu dangčiu, viršutinė sklendė ir oro paėmimo anga kepsninės apačioje. Iš pradžių šios kepsninės buvo vadinamas „Mushikamado“, vėliau pavadinimas sutrumpėjo iki „Kamado“. „Kamado“ japonų kalba pažodžiui reiškia tradicinį japonišką mediena arba anglimi kūrenamą molinį indą, naudojamą kaip viryklę ar orkaitę. Keramikinės „Kamado“ kepsninės, labiau nei daugelis kitų maisto gaminimo prietaisų, yra giliai įsišaknijusios istorijoje.
       Šiuolaikinė technologinė pažanga šias kepsnines padarė dar populiaresnes ir ilgalaikes. Dabartinės „Kamado“ kepsninės gali būti komplektuojamos su daugybe papildomų priedų, dėl kurių jos tampa daug universalesnės ir gali būti naudojamos skirtingiems maisto ruošimo būdams: įprastas kepimas tiesioginėje ar netiesioginėje kaitroje, skrudinimas, troškinimas, šaltas ir karštas rūkymas, ilgas kepimas žemoje temperatūroje, kepimas itin aukštose temperatūrose ir kt. Dėl šių savybių „Kamado“ kepsninės tampa vis populiaresnės.


  Apie „S E B / Steel Egg BBQ“
      „S E B Kamado“ siūlo nepaprastą maisto gaminimo patirtį, kuri neatsiejama nuo maisto ruošos keramikinėse kepsninėse. Ši maisto ruošimo kultūra yra žinoma jau tūkstantmečius.
  Maisto gaminimo lauke meistru galite lengvai tapti ir Jūs, jei savo kieme turite tinkamą įrangą. „S E B / Steel Egg BBQ“ gamina keramikines „Kamado“ kepsnines, pasitelkdami geriausias žinias ir aukščiausios kvalifikacijos specialistus, naudodami tik geriausios kokybės medžiagas, naujausias technologijas ir geriausiai ištobulintus dizainus. Šios kepsninės itin gerai išlaiko pastovią temparatūrą dėl kokybiškos ir itin storos keramikos. Su šio gamintojo kepsninėmis nesunkiai nustebinsite savo draugus ir šeimos narius.

      Išbandykite ir jums patiks!


  Techninė specifikacija:

  Spalva - raudona
  Skersmuo - 60 cm
  Kepimo grotelių skersmuo – 51.5 cm
  Aukštis - 113 cm
  Atlenkiamo šoninio stalo plotis – 41 cm
  Kepsninė tinkamiausia 10 ir didesnėms žmonių grupėms


  Standartinė komplektacija:
  23.5” (XL) Keramikinė kepsninė su integruotu termometru ir stovu
  Šoniniai bambukiniai atlenkiami padėklai
  Bambukinė rankena lengvesniam kepsninės atidarymui ir uždarymui
  Viršutinė ir apatinė oro reguliavimo sklendės
  Vidinis keramikinis ugniakuras
  Ugnies žiedas
  Pelenų grotelės
  Kepimo grotelės

  JUMS DOVANOJAME:
  Dviejų zonų kepimo sistemą su karščio deflektoriumi, kurios vertė 99 EUR
  Stovą viščiukui kepti, kurio vertė 20 EUR
  Pelenų valymo įrankį, kurio vertė 6 EUR
  Kepsninės uždangalą, kurio vertė 25 EUR
  Kepsninės NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ, kurio vertė 35 EUR


  Garantija: Gamintojas visoms keramikinėms kepsninės dalims suteikia dviejų metų garantiją. Visiems kitiems kepsninių komponentams suteikiama vienerių metų garantija.