Minkštų lauko baldų komplektas ULTRA LIGHT

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ALNUS-A635
  1250 
  1450  Sutaupykite 200 
  pasiūlymas galioja iki 2022-02-28
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

 • Siūlome aukštos kokybės rankų darbo baldus, nupintus iš patvarios virvės, kurie puikiai tinka mūsų klimato sąlygomis ir yra itin lengvai prižiūrimi. Medžiagos atsparios UV spinduliams ir ilgai neblunka.

  Minimalistinio stiliaus, labai lengvos bet patvarios konstrukcijos prabangus lauko baldų komplektas ULTRA LIGHT papuoš Jūsų terasą, kiemą ar sodą. Tai prabangus, tvirtas ir ilgaamžis lauko baldų komplektas. 

  Techninė specifikacija:

  Vytelė

  Virvė

  Rėmas

  Aliuminio

  Stalo paviršius

  Medinis

  Trvietė sofa

  190 x š5 x 80 cm

  Vienvietis fotelis

  62 x 65 x 80 cm

  Stalas

  60 x 60 x 40 cm

  Komplekte yra

  Trivietė sofa 1 vnt., vienvietis fotelis 2 vnt., stalas 2 vnt..

   

   

  Garantija

  24 mėn.*


   

  *Garantijos sąlygos

  Lauko baldams suteikiama 24 mėn. garantija nuo gamyklinio broko.
  Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekių įsigijimo dienos.
  Kreipiantis dėl garantinio remonto ar prekės pakeitimo privaloma pateikti prekės įsigijimo dokumentą (sąskaitą-faktūrą).

  Garantija lauko baldams netaikoma jei:
  • Prekės būklė pakito dėl natūralaus prekės ar jos dalies susidėvėjimo;
  • Prekė buvo neteisingai eksploatuojama;
  • Prekė sugadinama dėl pirkėjo kaltės;
  • Atsiranda akivaizdūs prekės mechaniniai sugadinimai.

  Garantija netaikoma šioms lauko baldų dalims: čiužiniams, pagalvėms (sėdimosioms dalims ir atlošams), stalų stikliniams paviršiams.

  Jei garantiniu laikotarpiu pastebėsite galimą gamyklinį defektą, prašome Jūsų jį nufotografuoti ir mums atsiųsti kontaktuose nurodytu el. paštu. Mes nedelsdami Jūsų pateiktą informaciją perduosime atsakingiems baldų gamintojo atstovams, kurie operatyviai nuspręs ir pateiks atsakymą dėl garantijos taikymo.

  Patarimai:
  • Norėdami kuo ilgiau išlaikyti gerą savo baldų būklę, mes rekomenduojame žiemos sezono ar ilgesnio nenaudojimo laikotarpio metu baldus uždengti specialiu uždangalu.
  • Esant galimybei, baldus laikyti pastogėje, taip apsaugant nuo nuolatinių tiesioginių saulės spindulių, kritulių ar kitų nepageidaujamų veiksnių.

   

   Pastaba: Prekių išvaizda Jūsų išmaniųjų irenginių ar kompiuterių ekranuose ir realybėje gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekranų atvaizdavimo savybių. Todėl prašome vadovautis aprašymuose ir techninėje specifikacijoje nurodyta informacija. O kilus klausimams visada laukiame Jūsų skambučio ar užklausos el.p.