Prekių katalogas

Irklenčių ir baidarių nuoma

 • Nuomojame kokybiškas labai lengvai transportuojamas pripučiamas irklentes bei baidares. Tiek irklentės, tiek baidarės pagamintos naudojant pažangiausią drop stitch tecnologiją, todėl yra lengvos ir labai patvarios. Lengvai supakuojamos į specialią transportavimo kuprinę. Irklentės sveria apie 10-15 kg, baidarės 20-30 kg (priklausomai nuo dydžio).

  Vienos irklentės nuomos kaina:

  1 para - 20€

  2 paros - 35€

  3 paros - 45€

  4 paros ir daugiau - 12€/para.

   

  Nuomojant 2 ir daugiau irklenčių,dviems paroms ir ilgiau, vienos irklentės nuomos kaina 12 €/para.  

  Vienos baidarės nuomos kaina:

  1 para - 35€

  2 paros - 55€

  3 paros - 75€

  4 paros ir daugiau - 20€/para.

   

  Nuomojant 2 ir daugiau baidarių dviems paroms ir ilgiau, vienos ibaidarės nuomos kaina 20 €/para.  

   

  Taip pat siūlome išsinuomoti plaukiančius, neperšlampamus 10-20 litrų maišus susidėti Jūsų daiktams (1 paros kaina 1-2 Eur priklausomai nuo dyddžio), patogią gelbėjimosi liemenę (1 paros kaina - 2 Eur) bei neopreninį kostiumą (1 paros kaina - 5 Eur), elektrinę pompą lengvam irklenčių pripūtimui (5 Eur/para) Visada rekomenduojame įsigyti atskirą neperšlampamą dėklą telefonui (4Eur/vnt).

   

  Nuomojamą įrangą pasiimti galima patiems Meškėnų g. 51, Bendoriai, Vilniaus r. Tiksli vietos koordinatė: 54.797121, 25.211445 

   

  Norėdami rezervuoti irklentes ar kitą inventorių, prašome Jūsų su mumis susisiekti KONTAKTUOSE nurodytu el. paštu ar telefonu.

   

  PATARIMAI:

  Kad smagiai ir saugiai praleistumėte laiką ant irklentės reikia įsiminti keletą esminių taisyklių:

  Nesvarbu ar Jūs plaukiate ežeru ar upe, tik atsistojus ant irklentės iškart privalote prie kojos prisirišti saitą, nes dėl vandens srovės ar vėjo irklentė nuo Jūsų gali gana greitai nutolti.
  Taip pat mes visada rekomenduojame dėvėti gelbėjimosi liemenę, o esant vėsesniam vandeniui – hidro kostiumą.
  Jei ant irklentės stojatės pirmą kartą, Jums rekomenduojame pradėti nuo ežero ar ramiai tekančios upės. Įgijus patirties, drąsiau galima plaukti ir sraunesne upe ar net jūroje.
  Gerbkite ir stebėkite kitus plaukainčius šalia Jūsų. Jei plaukiate didesnėje kompanijoje atkreipkite dėmesį į šalia Jūsų esančių irkluotojų judėjimo kryptį. Žinokite, kad įkritus į vandenį net ir pripučiama irklentė gali sužaloti.
  Prieš planuojamą plaukimą irklente visada rekomenduojame sekti ir orų prognozę.
   

  Išmokite plaukti irklente per 5 minutes: