Prekių katalogas

Benzininiai pjūklai

  • Prekių nėra.
  • Medį ar medines konstrukcijas pjaudami rankiniu pjūklu savo tikslą neabejotinai pasieksite, tačiau darbas bus ne tik fiziškai varginantis, bet ir ilgas. Benzininiai pjūklai Jūsų darbo našumą padidins bent kelis kartus. Tai puikus sprendimas profesionalams, dažnai susiduriantiems su didelio masto darbais, arba mėgėjams, besisukantiems savo dirbtuvėse, sklype, sode ir pan.


    Siūlome platų prekės ženklų „Hecht“ ir „Colo“ grandininių pjūklų pasirinkimą. Šie pjūklai labai populiarūs dėl aukštos kokybės ir žemos kainos, todėl nepraleiskite progos įsigyti aukštos kokybės darbo įrankį, kuris tarnaus ne vienus metus.


    Rinkdamiesį įrankį atkreipkite dėmesį, kad mažesnio galingumo pjūklai – pigesni, mažiau sveria, todėl juos patogiau naudoti. Taigi būtinai apgalvokite, kokiems darbams bei kaip dažnai įsigytą daiktą naudosite. Jei nesate profesionalas, Jums tikriausiai užteks ir ne paties galingiausio pjūklo.

    Kad ir kokį pjūklą išsirinksite, galime garantuoti puikų variklio veikimą, lengvą jo užvedimą, tvirtą plastikinį korpusą. Saugūs bei efektyvūs darbai ir miške, ir dirbtuvėse!