Baldų komplektas dviems VAZA

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ALNUS-A157
  280 
  390  Sutaupykite 110 
  pasiūlymas galioja iki 2020-10-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Siūlome aukštos kokybės rankų darbo ratano baldus, kurie puikiai tinka mūsų klimato sąlygomis ir yra itin lengvai prižiūrimi. Medžiagos atsparios UV spinduliams ir ilgai neblunka.

  Šis, išskirtinio dizaino komplektas dviems VAZA yra ypatingas tuo, kad jį galima kompatiškai sudėti, sustatant visas komplektuojamas dalis vieną ant kitos. Taip susideda stilinga vaza, kuri užima labai mažai vietos.

  Techninė specifikacija:

  Vytelė

  Dirbtinio pluošto ratanas

  Rėmas

  Aliuminio

  Stalo stiklas

  Grūdintas

  Fotelio išmatavimai

  65 x 60 cm

  Staliuko išmatavimai

  55 x 52 cm

  Komplekte yra

  Du foteliai/kėdės, kavos staliukas, atlošo ir sėdimosios dallies pagalvėlės

   

   

  Garantija gamintojo brokui

  24 mėn.*

   

  *Garantijos sąlygos

  Lauko baldams suteikiama 24 mėn. garantija nuo gamyklinio broko.
  Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekių įsigijimo dienos.
  Kreipiantis dėl garantinio remonto ar prekės pakeitimo privaloma pateikti prekės įsigijimo dokumentą (sąskaitą-faktūrą).

  Garantija lauko baldams netaikoma jei:
  • Prekės būklė pakito dėl natūralaus prekės ar jos dalies susidėvėjimo;
  • Prekė buvo neteisingai eksploatuojama;
  • Prekė sugadinama dėl pirkėjo kaltės;
  • Atsiranda akivaizdūs prekės mechaniniai sugadinimai.

  Garantija netaikoma šioms lauko baldų dalims: čiužiniams, pagalvėms (sėdimosioms dalims ir atlošams), stalų stikliniams paviršiams.

  Jei garantiniu laikotarpiu pastebėsite galimą gamyklinį defektą, prašome Jūsų jį nufotografuoti ir mums atsiųsti kontaktuose nurodytu el. paštu. Mes nedelsdami Jūsų pateiktą informaciją perduosime atsakingiems baldų gamintojo atstovams, kurie operatyviai nuspręs ir pateiks atsakymą dėl garantijos taikymo.

  Patarimai:
  • Norėdami kuo ilgiau išlaikyti gerą savo baldų būklę, mes rekomenduojame žiemos sezono ar ilgesnio nenaudojimo laikotarpio metu baldus uždengti specialiu uždangalu.
  • Esant galimybei, baldus laikyti pastogėje, taip apsaugant nuo nuolatinių tiesioginių saulės spindulių, kritulių ar kitų nepageidaujamų veiksnių.

   

  Pastaba: Prekių išvaizda Jūsų išmaniųjų irenginių ar kompiuterių ekranuose ir realybėje gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekranų atvaizdavimo savybių. Todėl prašome vadovautis aprašymuose ir techninėje specifikacijoje nurodyta informacija. O kilus klausimams visada laukiame Jūsų skambučio ar užklausos el.p.